top of page

Certified Information Systems Auditor

ISACA-4c-wTag.jpg

Audyt zarządzania dostępami i uprawnieniami

Szkolenie realizowane wspólnie z IIA Polska

IAW_Logo_RGB_full color poziom_edited_edited.jpg

Moduł II: Audyt IT dla średniozaawansowanych (praktyka)

 

Szkolenie: Audyt zarządzania dostępami i uprawnieniami

Opis szkolenia:

Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników do samodzielnego przeprowadzenia audytu procesu zarządzania dostępem i uprawnieniami (definicje, wymogi i standardy zarządzania dostępem i uprawnieniami, podstawowe ataki, proces nadawania, zmiany i odbierania uprawnień na różnych poziomach: organizacyjnym i technicznym, rozdział uprawnień, logowanie zdarzeń i weryfikacja, weryfikacja i monitoring uprawnień) oraz zbudowanie wiedzy niezbędnej w praktyce zawodowej audytora / kontrolera lub osoby zajmującej funkcje zapewniające.

 

Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników do samodzielnego przeprowadzenia audytu procesu zarządzania dostępami i uprawnieniami oraz zbudowanie wiedzy niezbędnej w praktyce zawodowej audytora / kontrolera lub osoby zajmującej funkcje zapewniające. 

 

Dla kogo: Szkolenie przeznaczone jest dla audytorów / kontrolerów zewnętrznych i wewnętrznych,  administratorów i oficerów bezpieczeństwa informacji, Inspektorów Ochrony Danych, managerów i specjalistów ds. ryzyka, oficerów compliance, osób chcących podnieść swoje kompetencje z obszaru zarządzania dostawcami oraz wszystkich innych, którzy są zainteresowani tematyką cyberbezpieczeństwa i chcą podnieść swoje kwalifikacje.

 

Forma szkolenia: Szkolenie prowadzone w formie wykładu uzupełnionego o liczne, praktyczne przykłady oraz panel dyskusyjny dot. zagadnień szczególnie interesujących użytkowników.
1 dzień – 4h (teoria + wstęp do warsztatu), praca nad case’m w domu, 2 dzień - 4h omawianie case’ów i warsztaty.

 

Wykładowca: Sebastian Burgemejster / Piotr Welenc

 

Uczestnik szkolenia otrzyma 9 godzin CPE (7 godzin za szkolenie + 2 godziny za przygotowanie Casu).

Miejsce szkolenia: online 

Kontakt: office@iia.org.pl

Tel.: 22 110 08 13

bottom of page