top of page

Certified Information Systems Auditor

ISACA-4c-wTag.jpg

Audyt zgodnie z wymogami ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa

Szkolenie realizowane wspólnie z IIA Polska

IAW_Logo_RGB_full color poziom_edited_edited.jpg

Moduł II: Audyt IT dla średniozaawansowanych (praktyka)

 

Szkolenie: Audyt zgodnie z wymogami ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa 

Czas trwania:

2 dni 

 

Opis szkolenia: Szkolenie dostarcza wiedzy technologicznej oraz systemowej do oceny zgodności bezpieczeństwa systemu informacyjnego wykorzystywanego do świadczenia Usługi Kluczowej z wymaganiami ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa z wykorzystaniem Szablonu sprawozdania z Audytu zgodnego z ustawą o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa.

 

Celem szkolenia jest zbudowanie wiedzy i praktycznych umiejętności dokonania oceny zgodności bezpieczeństwa systemu informacyjnego wykorzystywanego do świadczenia Usługi Kluczowej z wymaganiami ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa. 

 

Dla kogo: Szkolenie przeznaczone jest dla audytorów zewnętrznych i wewnętrznych,  administratorów i oficerów bezpieczeństwa informacji, Inspektorów Ochrony Danych, managerów i specjalistów ds. ryzyka, oficerów compliance, osób chcących podnieść swoje kompetencje z obszaru audytu cyberbezpieczeństwa i technologii IT oraz wszystkich innych, którzy są zainteresowani tematyką cyberbezpieczeństwa i chcą podnieść swoje kwalifikacje.

 

Forma szkolenia: Szkolenie prowadzone w formie wykładu uzupełnionego o liczne, praktyczne przykłady oraz panel dyskusyjny dot. zagadnień szczególnie interesujących użytkowników.

 

Wykładowca: Sebastian Burgemejster / Piotr Welenc

 

Uczestnik szkolenia otrzyma 14 godzin CPE

 

Ilość miejsc ograniczona.

Miejsce szkolenia: online 

Kontakt: office@iia.org.pl

Tel.: 22 110 08 13

bottom of page