top of page

Certified Information Systems Auditor

ISACA-4c-wTag.jpg

Podstawy technologii blockchain

Szkolenie realizowane wspólnie z IIA Polska

IAW_Logo_RGB_full color poziom_edited_edited.jpg

Szkolenie: Podstawy technologii blockchain

Opis szkolenia: "Podstawy technologii block chain" to szkolenie przeznaczone dla osób, które chcą poznać podstawy technologii block chain oraz jej zastosowań w różnych dziedzinach. Podczas szkolenia uczestnicy zdobędą wiedzę na temat historii i pochodzenia block chain, zrozumieją jak działa technologia oraz poznają różne rodzaje block chainów. Dowiedzą się także jakie są możliwe zastosowania block chain w sektorze finansowym, przemysłowym, a także w administracji państwowej. Szkolenie składać się będzie z wykładów, ćwiczeń praktycznych oraz dyskusji z ekspertami z branży. Po ukończeniu szkolenia uczestnicy będą posiadali podstawową wiedzę na temat block chain oraz będą w stanie zrozumieć jak technologia ta może być wykorzystana w różnych obszarach.

 

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy pozwalającej im na zrozumienie jak technologia block chain może być wykorzystywana w różnych obszarach oraz zdobycie podstawowych umiejętności z zakresu block chain.

 

Dla kogo: Szkolenie przeznaczone jest dla audytorów / kontrolerów zewnętrznych i wewnętrznych,  administratorów i oficerów bezpieczeństwa informacji, Inspektorów Ochrony Danych, managerów i specjalistów ds. ryzyka, oficerów compliance, osób chcących podnieść swoje kompetencje z obszaru nowych technologii.

 

Forma szkolenia: Szkolenie prowadzone w formie wykładu uzupełnionego o liczne, praktyczne przykłady oraz panel dyskusyjny dot. zagadnień szczególnie interesujących użytkowników.
 

 

Wykładowca: Sebastian Burgemejster / Piotr Welenc

 

Uczestnik szkolenia otrzyma 7 godzin CPE.

Miejsce szkolenia: online 

Kontakt: office@iia.org.pl

Tel.: 22 110 08 13

bottom of page