top of page

Certified Information Systems Auditor

ISACA-4c-wTag.jpg

Obecne wyzwania cyberbezpieczeństwa

Szkolenie realizowane wspólnie z IIA Polska

IAW_Logo_RGB_full color poziom_edited_edited.jpg

Szkolenie: Obecne wyzwania cyberbezpieczeństwa

Opis szkolenia: "Obecne wyzwania cyberbezpieczeństwa" to szkolenie przeznaczone dla osób, które chcą zapoznać się z obecnymi wyzwaniami związanymi z cyberbezpieczeństwem. Podczas szkolenia uczestnicy zdobędą wiedzę na temat najnowszych trendów oraz zagrożeń związanych z cyberbezpieczeństwem oraz poznają sposoby ochrony przed tymi zagrożeniami. Dowiedzą się także jakie są najważniejsze wyzwania stojące przed sektorem bezpieczeństwa cybernetycznego oraz jakie są obecne trendy w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Po ukończeniu szkolenia uczestnicy będą posiadali aktualną wiedzę na temat obecnych wyzwań związanych z cyberbezpieczeństwem oraz będą wiedzieli jakie są sposoby ochrony przed tymi zagrożeniami.

 

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z aktualnymi trendami i zagrożeniami związanymi z cyberbezpieczeństwem oraz nauczenie ich jak radzić sobie z tymi wyzwaniami.

 

Dla kogo: Szkolenie przeznaczone jest dla audytorów / kontrolerów zewnętrznych i wewnętrznych,  administratorów i oficerów bezpieczeństwa informacji, Inspektorów Ochrony Danych, managerów i specjalistów ds. ryzyka, oficerów compliance, osób chcących podnieść swoje kompetencje z obszaru nowych technologii.

 

Forma szkolenia: Szkolenie prowadzone w formie wykładu uzupełnionego o liczne, praktyczne przykłady oraz panel dyskusyjny dot. zagadnień szczególnie interesujących użytkowników.
 

Wykładowca: Sebastian Burgemejster / Piotr Welenc

 

Uczestnik szkolenia otrzyma 4 godzin CPE.

Miejsce szkolenia: online 

Kontakt: office@iia.org.pl

Tel.: 22 110 08 13

bottom of page